Mecitefendi Hindistan Cevizi Yağı 20 cc
Best Seller

Store Details

Payment Methods

All payment methods are secure and covered by the Ebabazon Service Commitment

Payment Methods

Mecitefendi Hindistan Cevizi Yağı 20 cc

$1.94
×

Reference Currency

price in Euro: 1.72€
price in Ruble: 137.20руб
price in Sterlin: £1.54
price in Türk Lirası: 13.37TL

Code: btkygmct00016
Stock : In Stock
Viewed: 53 times
×

Countries with Product Shipments

Price Country
Türkiye 1 (USD)

Product Description

Mecitefendi Hindistan Cevizi Yağı 20 cc

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI 20CC

 

MECİTEFENDİ HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI 

Soğuk Pres Yöntemi ile elde edilmiş 100% Hindistan Cevizi yağıdır. İçeriğinde hiç bir kimyasal madde bulundurmayan Mecitefendi Hindistan Cevizi yağını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

 

Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Natüreldir.

Hindistan Cevizi Yağı, gıda olarak direk yenilebilir. Saç ve cildinize direk sürülebilir bir katı yağdır.  Hindistan Cevizi Yağı, bitkisel şampuan üretiminde, bitkisel krem üretiminde çokça yer alan ayrıca; bronzlaştırıcı ve güneşin koruyucu ürünlerin içinde sıkça kullanılır.

MECİTEFENDİ KATKISIZ HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI nı pek çok şekilde de tüketebiliriz. İster yemeklerinizde ekstra bir lezzet yakalamak için kullanabilir, salatalarınıza lezzet katabilirsiniz. İsterseniz saç ve cilt bakımı için uygulamalar için yer verebilirsiniz.

Direk Cilde uygulanabilir bir yağ idir.  

Bir miktar esmer şeker ile Mecitefendi Hindistan Cevizi Yağını karıştırarak doğal bir peeling oluşturabilirsiniz. Saçlarınıza Mecitefendi Hindistan Cevizi yağı ile parlaklık sağlarken, yayın organları tarafından sıklıkla dile getirilen dudakların bakımında da gönül rahatlığı ile uygulama yapabilirsiniz.

 

-Faturalı ürün.

-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

-Ürünlerimiz güncel üründür.

-Son kullanma tarihi yaklaşmış ürün gönderilmemektedir.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good


Order Process

You can buy the product you want on our site quickly and easily with Stripe and Paypal options. After adding the product you want to buy to your shopping cart, you need to fill in the invoice and delivery information. You can easily create your order from our secure payment pages after you select a suitable payment method after the cargo selection.

After Order

There is an approval stage for all your orders placed over the system to ensure your shopping security. According to the payment method you prefer when creating your order, your order is approved after being checked by our relevant department. After the approval process, your order enters the preparation process for shipping. Orders you place with your credit card are in the preparation process after the spending approval of the security department of the relevant bank.

Preparation and Shipping Process

With the confirmation of the order amount and the order, your order is entering the process of preparation quickly. After your order is prepared and packaged, it is delivered to the cargo. Products that can be broken, such as glass, are carefully and carefully packaged to prevent damage to cargo. The delivery time of the product you purchased may differ depending on your location. You can follow the orders you have placed in "My Orders" section. You can send an e-mail to info@exportzon.com regarding your order or you can get information about your order by creating a support request on our site.(